Dziękczynienie za pontyfikat Benedykta XVI PDF Drukuj Email

W poniedziałek, 4 marca, w kaplicy Sióstr Benedyktynek Misjonarek, członkowie naszej wspólnoty parafialnej zgromadzili się, aby dziękować Bogu za pontyfikat papieża Benedykta XVI i jednocześnie prosić o asystencję Ducha Świętego na czas zbliżającego się konklawe. Od godziny 10:00 w kaplicy wystawiony był Najświętszy Sakrament i można było ofiarować te intencje w czasie adoracji. O godz. 14:00 odmówiliśmy cząstkę różańca, wsłuchując się w rozważania różańcowe zaczerpnięte z myśli papieża Benedykta XVI. Naszą modlitwę zakończyła Msza Święta, podczas której jeszcze raz ofiarowaliśmy te ważne dla całego Kościoła intencje.