Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Nabożeństwa wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez xPiotr   

Wkraczamy w tym tygodniu w okres Wielkiego Postu. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii.

W każdy piątek, począwszy od najbliższego (15 lutego), o 16:30 rozpocznie się rozważanie Drogi Krzyżowej, a po nim możliwość przyjęcia Komunii Świętej. O 17:00 w piątki Wielkiego Postu dodatkowa wieczorowa Msza Święta. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dzieci z naszej parafii. Na tych nabożeństwach rozdawane będą pamiątkowe obrazki z symbolami Męki Pańskiej. Dla najlepszych i najwytrwalszych przewidziane są nagrody na koniec Wielkiego Postu.

W wielkopostne niedziele, począwszy od 17 lutego, o godz. 15:45 zapraszamy na Gorzkie Żale, czyli nasze, typowo polskie nabożeństwo o Męce Pańskiej z kazaniem pasyjnym, połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, wypełniając zwykłe warunki (być w stanie łaski uświęcającej, wziąć udział w nabożeństwie, pomodlić się w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Świętego). Odpust zupełny można ofiarować w intencji zmarłych lub za samego siebie (nie można ofiarować w intencji innej osoby żyjącej).

 
Joomla 1.5 templates created by Lonex.