Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Nabożeństwa różańcowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez xPiotr   

Rozpoczynamy miesiąc październik, czyli szczególny czas spotkania z Maryją w tajemnicach różańcowych.

W związku z tym serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Przez cały miesiąc będziemy spotykali się w kościele o godz. 16:30 (od poniedziałku do soboty) lub o godz. 15:30 (niedziele i święta) i wspólnie rozważali różaniec. W tym roku będzie to szczególny czas, gdyż od 11 października w całym Kościele rozpocznie się Rok Wiary. Niech więc to będzie dla każdego z nas okazja do troski o swoją wiarę, aby była ona choćby taka jak ewangeliczne "ziarnko gorczycy".

Na nabożeństwa szczególnie zapraszamy dzieci z naszej parafii. Codziennie będą rozdawane naklejki dla dzieci, które po całym miesiącu utworzą tajemnice różańca.

Jednocześnie zachęcamy tych, którzy nie mogą z różnych przyczyn przybyć do kościoła, do indywidualnej modlitwy różańcem w domu lub wspólnotowej przy figurkach i krzyżach na poszczególnych wioskach, jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Jest mnóstwo intencji, w których chcemy się modlić, więc nie zaniedbajmy tego szczególnego czasu.


 
Joomla 1.5 templates created by Lonex.